Anadolu Birliği Partisi (ABP)Genel Başkanı Bedri Yalçın, seçim çalışmaları kapsamında  Şanlıurfa mitinginde partililer ve vatandaşla bir araya geldi.

Son dönemlerde realist açıklamalarıyla oy potansiyelini arttıran ve halkın takdirini toplayan Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, seçim çalışmaları kapsamında  Şanlıurfa mitinginde partililer ve vatandaşla bir araya geldi.

Anadolu Birliği Partisi Genel Başkanı Bedri Yalçın, geçtigimiz gün Şanlıurfa Topçu Meydanı'nda düzenlenen mitingle vatandaşlara seslendi. Urfa'da vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Yalçın,

tüm Türkiye'nin Nemrud'un modern ateşine dur demesi gerektiğini belirtti. Başkan Yalçın, Urfa mitinginden sonra yaptığı açıklamada yeni düzene hep beraber dur diyeceklerini ifade ederek;" Geçtigimiz gün güzide şehrimiz Şanlıurfa'ya gittik. Bizi partililer karşıladı. Miting öncesi vatandaşlarımızla bir araya geldik. Dertlerini dinledik. Buna istinaden çözüm önerilerimizi ve vaatlerimizi anlattık.

AK Parti’nin Urfa’daki Vuslat Mitingine Tatlıses de Geliyor AK Parti’nin Urfa’daki Vuslat Mitingine Tatlıses de Geliyor

Halkımızın yogun ilgisiyle karşılaştık. Öyle ki miting alanı hınca hınç doluydu. Her zaman, her yerde,hep birlikte olduğumuz bizi Şanlıurfa’ da da yalnız bırakmayan başta Şanlıurfalı hemşehrilerimiz olmak üzere tüm dostlara ,teşkilatlarıma, partimizin mitingi gerçekleştirdiği alanda bize güvenlik ve ehemmiyet sağlayan devlet personellerine teşekkürlerimi iletiyor, saygılar, sevgiler sunuyorum.

Adım adım iktidarlığa yürüdüğümüz bu mukaddes yolda tüm çalışma arkadaşlarıma başarılar diliyor, Peygamber şehrinde de 81 il ve ilçelerde de her zaman şeytana dur diyeceğimizi belirtmek istiyorum."şeklinde konuştu

Fee5NgOXEAkiOGB

Gazeteci yazar Abdurrahman Dilipak yaptığı açıklamada “İstanbul sözleşmesi çerçevesinde topluma iletilmesi gereken uyarı notları vardır. Onları paylaştım. Aşı nedir? Maske nedir? Bundan sonra neler olabilir? Geniyle oynanmış gıdalar. Star linkler nesneler arası iletişim bilgisayar network’ten bahsettik. İlerde başımıza gelecek muhtemel felaketlerden bahsettik.” dedi.(Lütfü AYDIN'ın Haberi)