Adayların Açıklanacağı Tarih Belli Oldu

AK Parti Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeynel Abidin Beyazgül, Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi'yi makamında  ziyaret etti.

05-12-2018 12:41

Burada ilçe adaylarının ne zaman açıklanacağını duyuran Beyazgül, "AK Parti'de bir takım çalışmalar devam ediyor. Bize söylenilen 14 Aralık gibi bir tarih telaffuz, en geç 14 Aralık. Bizim de basında gördüğümüz Büyükşehirlerle olan ittifak çalışmaları devam ediyor ama bir açıklama yapılmadı" dedi.
Ziyaret sonrasında bir açıklama Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi, "Şanlıurfa'da Zeynel Abidin Beyazgül partimizde daha önce merkez ilçe başkanlığını yapmıştı. Şimdide birçok alanda partimize hizmet etmek, Şanlıurfa'da kardeşimize devri söz konusu. Bizler 2001'de başlamış olduğumuz AK Parti yolculuğuna birçok kademede görevlerde bulunduk. Görevimiz 31 Martta sona erecek, bu süreç yerel yönetimler seçim süreci. Ben adayımıza, partimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Kendisine başarılar diliyorum. Her şekliyle yanında olduğumuzu, hem seçim döneminde hem de seçimden sonra ihtiyaç olduğunda yanında olacağımızı belirtmek istiyorum" diye konuştu.

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.