AK Parti Şanlıurfa İlçe Adaylarını Kesin Olarak Açıkladı!

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde boy gösterecek olan Şanlıurfa ilçe adayları kesin olarak açıklandı.

18-01-2019 09:47

Herkesin merakla beklediği aday listesi AK Parti Şanlıurfa İl Teşkilatının resmi sosyal medya hesaplarından açıklandı. AK Parti Şanlıurfa resmi sosyal medya hesapları tarafından açıklanan liste daha öncede haberimizde yer verdiğimiz liste ile aynı. Şanlıurfa’da bir çok ilçede değişikliğe gidilirken bazı ilçelerde ise mevcut başkanlarla devam kararı alındı. AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş Şanlıurfa’ya gelerek aday tanıtım toplantısı düzenleyecek. Açıklanan liste sonucunda Harran'ın Milliyetçi Harekat Partisine bırakıldığı kesin olarak açıklanmış oldu. Ancak MHP'nin adayı kesin olarak belli olmadığı için listede yer verilmedi. Harran'da Mahmut Özyavuz'un  adaylığına kesin gözüyle bakılıyor. Bilindiği üzere daha önceden Mahmut Özyavuz sosyal medya hesabı üzerinden Harran Belediye Başkan adayı olduğunu açıklamıştı.

İşte AK Partinin Şanlıurfa İlçe Adayları:
Daha öncede adayları açıkladığımız haberimize buradan ulaşabilirsiniz. https://urfadasin.com/sanliurfa-ilce-belediye-baskan-adaylari-belli-oldu

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.