AK Parti son aylarda Urfa’yı boş bırakmazken bu kez AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz Urfa’ya geldi.

Yeniden Refah Partisi’nin İşte Yeni Yönetim Listesi Yeniden Refah Partisi’nin İşte Yeni Yönetim Listesi

Erken seçim olmasa da 2023 yılı seçimlerinin çalışmaları erken başladı. Akşam saatlerinde Şanlıurfa’ya gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, AK Parti Şanlıurfa İl ve İlçe seçim işleri başkanları, İlçe Başkanları ve Belediye Başkanlarıyla bir müzakere toplantısı yaptı.

2019 yerel seçimleri döneminde İstanbul seçimleri için yaptığı “Hiçbir şey olmasa bile bir şey oldu “ açıklamasıyla hafızalara tazeliğini halen koruyan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Seçim İşleri Başkanı Ali İhsan Yavuz, 2023 yılında yapılacak seçimlerle ilgili AK Parti Şanlıurfa seçim başkanlarına taktikler verdi.

“YORULSAK BİLE DURMADAN ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

“Sandık, milli iradenin yıkılmaz kalesidir" başlığı altında yapılan toplantıda konuşan Ali İhsan Yavuz, " Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile yeni heyecanlara yürümek için yorulsak bile durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Çünkü bu tekerlek tümsekte kalmayacak." dedi. 

AK PARTİ TEŞKİLAT BAŞKANI DA URFA'YA GELİYOR

Bu arada AK Parti Teşkilat Başkanı Erkan Kandemir'in de Şanlıurfa'ya geleceği öğrenildi. Kandemir'in Çarşamba günü Urfa'da olması bekleniyor.