Şanlıurfa’nın Eyyübiye ilçesine bağlı Akşemsettin Mahallesi Muhtarı Tayyip Teber İzol mahallelerinde hiçbir çalışmanın olmamasına veryansın etti.

“BİZE VERDİĞİNİZ SÖZLERİN ARKASINDA DURUN”

Akşemsettin Mahalle Muhtarı Tayyip Teber İzol   urfadasın haber sitesine yaptığı açıklamada şunları söyledi; “Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. 6 ay önce geldiler. Tüm Urfa kavşaklarına afiş astılar. Belediye başkanımız aksa doğalgaz müdürümüz dediler ki Akşemsettin, Direkli, Akabe ve 15 Temmuz Mahallelerine doğalgaz hayırlı uğurlu olsun. Bu afişlerin üzerinden ve açıklamaların üzerinden bir sene geçti halen bir yere tek bir kazma vurulmadı.  Bizim mahallede söz verecekseniz sözünüzün arkasında durun. Sayın belediye başkanım, Aksa Doğalgaz müdürüm milleti kandırmayın. Ortada biz eziliyoruz.  Verdiğiniz sözün arkasında durun. Rica ediyorum sizden. Her tarafımız sorun. Mahallemizin her tarafı sorun. Hiçbir çalışma yok. 

“BİR PARK YAPTILAR GİDİN GÖRÜN PARK DEMEYE BİN ŞAHİT İSTER”

Bizim mahallede 7 ev yıkıldı.  Sözde park yapılacaktı molozlar daha yerinde duruyor bir yağmur yağdığında Molozlar evlere gidiyor. Belediye başkanı başkan olmadan önce ‘Her sorununuzu çözeceğiz ’dedi.  3 buçuk sene oldu belediye başkanı oldu hiçbir çalışma yapmadı. Taş üstüne taş koymadı. Mustafa Korkmaz isminde bir park yapıldı. Gidin bakın yarım yamalak. Oturacak bir bank yok. Göz boyama başka bir şey yok.

“TAZİYE EVİ SÖZÜ VERDİLER YAPMADILAR”

Şanlıurfa’da Sokak Köpekleri Tehlike Saçmaya Devem Ediyor Şanlıurfa’da Sokak Köpekleri Tehlike Saçmaya Devem Ediyor

 Bize dediler ‘Taziye evi yapacağız.’ halen yapıyorlar. Daha yeri bile belli değil.

ŞUSKİ DUY BİZİ MAHALLENİN 1521. SOKAĞINDA SULAR YOK 

ŞUSKİ konusunda da sıkıntılarımız var. Bizim mahalde daha alt yapısı olmayan sokaklarımız var. Dün ŞUSKİ’ye gittim. 2 ay önce dilekçe verdim.  1521. Sokağa su verilmiyor. Su olmadığı için çamaşır makinelerini çalıştıramıyorlar. Belediye başkanlarımızdan bir şey anlamadım seçimden seçime yüzlerini görüyoruz.  “  (Lütfü AYDIN'ın Haberi)