ASKF'den Yalçınkaya'ya İlk Ziyaret

Şanlıurfa ASKF (Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu)Akçakale Belediye Başkanı Mehmet Yalçınkaya'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu .

24-04-2019 14:28

Şanlıurfa Askf Başkanı Mehmet Aktaşoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri 31 Mart 2019 Yerel seçimlerinde Akçakale Belediye Başkanı seçilen Mehmet Yalçınkaya'ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarılar dilediler. 

Hayırlı olsun ziyaretinde Şanlıurfa Askf Başkanı Mehmet Aktaşoğlu,Başkan vekili ve Akçakale Belediyespor Kulübü Başkanı Mehmet Emin Onhan,Askf Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Demirkan,Mehmet Fazıl  Loğan,Murat Alkan,Akçakalespor kulübü Başkanı Bozan Yavuz,Akçakalespor kulübü Teknik Direktörü Ahmet Yıldık,Akçakale Belediyespor alt yapı Antrenörleri Yasin Altun ve Ali Öztürk hazır bulundular. 

ASKF Başkanı Aktaşoğlu ziyaret esnasında yaptığı açıklamada " Sayın Belediye Başkanımız Mehmet Yalçınkaya'ya görevinde başarılar dilerim onun burada güzel işler yapacağına inanıyor ve güveniyoruz. Bizde ASKF olarak her anlamda elimizden ne gelirse yapmaya hazırız ifadelerini kullandı.

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.