20-Mayıs-2019 - Pazartesi

Başkan Baydilli, Karaköprü'deki Hastaneleri Ziyaret Etti

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli ilçedeki hastaneleri ziyaret ederek hastalara ve yakınlarına ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletirken, hasta yakınlarına ve hastane çalışanlarına da karanfil dağıttı. 

12-02-2019 14:49

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli sosyal belediyecilik faaliyetleri kapsamında vatandaş ziyaretlerini sürdürüyor. Baydilli, ilçedeki Şanlıurfa Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi ile özel bir hastaneyi ziyaret ederek hastalara ve yakınlarına ‘geçmiş olsun’ dileklerini iletti. 
Baydilli hastane çalışanları ve hasta yakınlarına karanfil dağıtırken, onlarla bir süre sohbet edip taleplerini dinledi. Baydilli’ye hastane ziyaretlerinde AK Parti İlçe Koordinatörü Sabiha Karabulut, Belediye Meclis Başkanvekili Bekir Sıtkı Akyol, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Şerif Uma ve ilçe teşkilatı üyeleri eşlik etti. 
Baydilli, her zaman vatandaşların içinde olduklarını ve olmaya devam edeceklerini belirterek Karaköprü’yü birlikte yöneteceklerini, inşa edeceklerini kaydetti. Baydilli, konuşmasının devamında, “Biz Karaköprü Belediyesi olarak yaptığımız çalışmaların ve hizmetlerin yanında sosyal belediyecilik faaliyetlerine de gerçekten çok önem veriyoruz. Eğer vatandaşla iç içe olmazsan, vatandaşın derdiyle dertlenmezsen yaptığın hizmetlerin pek bir anlamı kalmıyor. Biz de ilçemizdeki hastaneleri ziyaret ettik. Buradaki hastalar ve yakınlarıyla, gece gündüz vatandaşın sağlığı için hizmet veren hastane personeliyle sohbet ettik. Vatandaşlarımızın bizden taleplerini dinledik, notlar aldık. İnşallah bu süreçten sonra da her zaman vatandaşımızla iç içe olacak, ilçemizi birlikte ortak akılla kalkındıracağız” ifadelerini kulandı. 
Baydilli hastane ziyaretlerinde hastane yöneticileriyle de bir araya gelerek hastanenin durumu, işleyişi ve sorunları hakkında bilgi aldı. 

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.