Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesi her yıl önemli oranda nüfus büyümesi göstererek adeta gözde bir yerleşim yeri haline geldi.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli, Doğu ve Güneydoğu’nun nüfusu en hızlı büyüyen ilçesi Karaköprü’yü hizmet ve projelerle geliştirmeye çalıştıklarını söyledi

Yıllık büyüme oranlarına göre Doğu ve Güneydoğu’nun en hızlı büyüyen ilçesi olarak dikkat çeken Karaköprü’de Belediye Başkanı Metin Baydilli yaptığı hizmetlerle ilçenin büyümesine gelişimle ayak uydurmaya çalışıyor

Başkan Baydilli yaptığı açıklamada, bu yıl yine önemli bir büyüme göstererek 252 bin nüfusu aşan ilçede ihtiyaçları karşılamak için yoğun bir hizmet ağı oluşturduklarını ifade etti.  Karaköprü’de yapılan hizmetler ve ilçeye kazandırılan projelerle ilçenin büyümesine ayak uydurduklarını ve büyüyen ilçeyi hizmetlerle geliştirdiklerini dile getiren Başkan Metin Baydilli, gelecek dönemlerde de bu büyüme ve gelişmenin süreceğini kaydetti.

Başkan Baydilli şunları söyledi:

“Karaköprü ilçemiz 2014 yılında ilçe statüsüne geçtiğinden bu yana her yıl önemli oranda nüfusunu artırıyor. Vatandaşlarımız modern ilçemizi tercih ederken, biz de onlara hizmetin en iyisini sunmak için çalışıyoruz.

İnşallah yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerle, projelerimizle ilçemiz çok da ha güzel hale gelecektir ve büyüyen ilçeye yakışır bir duruma gelecektir. Biz tüm ekiplerimizle ve birimlerimizle tek yumruk olarak ilçemize hizmete odaklandık ve bu yolda sabahın erken saatlerinden gecenin yarısına kadar özveriyle çalışıyoruz.

İlçemize yarı olimpik kapalı yüzme havuzu, kültür sarayı, modern parklar, müzeler, bilim merkezi ve birçok proje kazandırdık. İlçemizin hak ettiği yere gelmesi için çalışmaya devam edeceğiz.”

Haliliye’de Tarihi Geçmiş 896 Gıda Ürünü İmha Edildi Haliliye’de Tarihi Geçmiş 896 Gıda Ürünü İmha Edildi