15-Haziran-2019 - Cumartesi

Başkan Beyazgül Sanayicilerle İftarda Buluştu

 Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneğinin düzenlediği iftar programına katıldı.  

18-05-2019 19:56

Büyükşehir Belediyesi tarafından restorasyonu yapılan Pazar Camii'nde incelemelerde bulunarak gerekli talimatları veren Beyazgül, ardından Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneğinin Dergah Camii avlusunda düzenlediği iftar yemeğinde vatandaşlarla bir araya geldi.

İftar programına Beyazgül'ün yanı sıra derneğin Şanlıurfa temsilcisi Mahmut Saatçi, dernek genel merkez ve İstanbul Yönetim Kurulu Üyesi Ramazan Bingöl, dernek üyeleri, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Demet Saatçi Güven, AK Parti il teşkilatı ve vatandaşlar katıldı.  İftar sonrası Beyazgül, "Başkanımıza böyle güzel bir mekanda Hz. İbrahim makamında bizi buluşturduğu için teşekkür ederim. Urfa maneviyat kokan bir şehir. Dünyanın birçok yerinde Müslümanların, inançlı insanların, mazlumların mücadelesi var. Her ne kadar yanlarında fiilen bulunamasak da gönlümüzün onlarla olduğu ifade edelim. Şanlıurfa'dan bir çok kere yardım tırları yola çıkmıştır. Yine dışarıdan gelen muhacir kardeşlerimizi de yabancı ülkeler değil de biz misafir ettik. Bu Şanlıurfa'ya yakışan bir şeydir. Şanlıurfa cömertliğin, hoşgörünün, huzurun şehri olmuşsa bunda burada yaşamış peygamberlerin ve evliyaların etkisi vardır" ifadelerini kullandı.

Başkan Beyazgül Sanayicilerle İftarda Buluştu

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.