Başkan Demirkol 5 Yılda Neler Yaptığını Anlattı

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, büyükşehir belediye meclisi Mart ayı toplantısında Haliliye belediyesi olarak 5 yılda merkez ve kırsal mahallelerde yaptıkları çalışmaları anlattı.

12-03-2019 13:57

Büyükşehir belediye meclisi Mart ayı toplantısı, Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi’nin başkanlığında belediye başkanları ve meclis üyelerinin katılımıyla gerçekleşti.

Toplantıda söz alan Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, Haliliye belediyesi olarak 5 yıl boyunca yaptıkları çalışmaları değerlendirdi. Merkez ve kırsal mahallelerde yaptıkları çalışmaları bir bir anlattı. Demirkol, kurucu belediye başkanı olarak Haliliye halkının her kesimini önemseyerek, çalıştıklarından bahsetti. Gençler için Recep Tayyip Erdoğan Gençlik Merkezi ve Aliya İzzetbegoviç Kapalı Yüzme Havuzu, kadın ve çocuklar için de Eyyüp Cenap Gülpınar Çocuk ve Kadın Yaşam Merkezi, yaşlılar için Darül Vefa Yaşlı Bakımevi yaptıklarını da vurguladı.  Daha sonra Demirkol, yaptıkları kalıcı eserlerin Şanlıurfa halkına hayırlı olmasını dileyerek birlikte çalıştıkları belediye başkanları ve meclis üyelerine de teşekkür etti. 


Başkan Demirkol 5 Yılda Neler Yaptığını Anlattı
 

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.