Başkan Demirkol Pazar Gününü Vatandaşlarla Geçirdi

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, pazar mesaisinde parkta vakit geçiren ve kütüphanelerde ders çalışan gençlerle bir araya gelerek, sohbet etti. 

17-09-2018 11:48

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelerek, taleplerini yerinde dinleyen Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, pazar mesaisinde de vatandaşlarla buluştu. Ali Şelli Parkında vakit geçiren vatandaşlarla sohbet eden Demirkol, vatandaşların talep, öneri ve teşekkürlerini de aldı. Gelen iletilerin çözümü için ilgili müdürlüklere talimatlarda veren Demirkol, Haliliye Belediyesi olarak yaptıkları çalışmalarla ilgili vatandaşlarla fikir ve görüş alışverişinde bulundu. 
Başkan Demirkol, parktaki vatandaşlarla görüştükten sonra gece 24.00’e kadar hizmet veren Haliliye Belediyesi Bahçelievler Eğitim ve Gençlik Merkezine geçti. Buradaki kütüphanelerde ders çalışan gençlerle bir araya gelip, sohbet eden Demirkol, gençlere tecrübe aktarımında da bulundu. Gençleri önemsediğini ve bu nedenle Haliliye Belediyesi olarak gençliğe hizmet ettiklerini anlatan Demirkol, ders çalışma salonları ve kütüphanelerin her zaman için hizmetlerinde olduğunu hatırlattı. 
Demirkol, gençlerle görüştükten sonra merkezden ayrıldı. 

İbrahim COŞKUNER              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.