02-Aralık-2021 - Perşembe

Başkan Ekinci Vatandaşlarla Bir Araya Geldi

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, mahalle gezileri kapsamında vatandaşların evlerini ziyaret ederek sorun ve talepleri dinledi. 

26-09-2018 14:05

Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Topdağı mahallesinde vatandaşları ziyaret ederek sorunları dinledi. Ekinci, Eyyübiye Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekiplerinin organizasyonuyla mahallelerde vatandaşlarla bir araya geldi. 
Ekinci beraberinde eşi Ayşe Ekinci, parti teşkilatı üyeleri, kadın kolları ve gençlik kolları üyeleri ile Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleriyle Topdağı mahallesindeki vatandaşları ziyaret etti. Ekinci, mahalle gezileri kapsamında hasta ve mağdur vatandaşları ziyaret edip sorunlarını dinledi. Topdağı Mahallesi’nde bulunan bedensel engelli bir vatandaşı evinde ziyaret eden Ekinci ailenin sorunlarını dinleyerek yerinde çözüme kavuşturdu. Ev ziyaretlerinde vatandaşların talep ve sorunlarını dinleyen Ekinci, “Topdağı mahallemizi ziyaret ettik. İlçe Başkanlığımızdaki arkadaşlar ile beraber mahalle temsilcimiz, muhtarımız ve Sosyal Yardım Müdürlüğümüz ekiplerince gelen talepleri değerlendiriyoruz. Bu ziyaretlerde gelen talepleri imkanlar ölçüsünde karşılıyoruz. Sosyal Belediyecilik örneği sergiliyor ve Sosyal Belediyecilik örneği sergilemeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın bu insani taleplerini karşılamakta görevimizdir. Çok şükür imkanlar ölçüsünde bunları karşılıyoruz. Bundan sonraki süreçte de bu tarz ziyaretleri gerçekleştirmek kaydı ile devletimizin ve belediyemizin şefkatini vatandaşlarımıza inşallah hissettireceğiz” dedi. 
Topdağı Mahalle Muhtarı Hanifi Taş mahallede yardıma muhtaç vatandaşlara yapılan yardımlardan dolayı Ekinci’ye teşekkür ederek,” Eyyübiye Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Ekinci’ye, gerçekten çok teşekkür ediyoruz, o fakirlerin babasıdır. Topdağı mahallemize çok önem veriyor, Allah kendisinden razı olsun, biz her zaman Belediye Başkanımızın yanındayız” diye konuştu. 

İbrahim COŞKUNER              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.