Erdoğan'ın Hakkını Helal Etmediği AKP'li Milletvekillerinin Listesi Ortaya Çıktı Erdoğan'ın Hakkını Helal Etmediği AKP'li Milletvekillerinin Listesi Ortaya Çıktı

DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Av. Ahmet Tüysüz yönetimdeki arkadaşları ile beraber eline aldığı boya kovası ve fırçası ile kaldırımları boyadılar. İl Başkanı Tüysüz burada yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Evet sayın Cumhurbaşkanı Urfa’ya geliyor diye bugüne kadar hiç çalışmayan belediyeler özellikle Cumhurbaşkanının geçiş güzergahı evet evet sadece geçiş güzergahını temizliyor boyuyor onun göremeyeceği alanları ise ihmal ediyor biz de belediyelerimize katkı olsun diye cumhurbaşkanının geçiş güzergahı dışındaki kaldırımları arkadaşlarımızla boyamaya çalıştık. Ama biz onlar gibi toprak alanları çim gibi göstermek suretiyle yeşil boya püskürtmedik doğal beyaz rengine boyadık. Evet biz göz boyamadık kaldırımları boyadık. Belediyelerimiz zor durumda kalmasın diye yardımlarına koştuk. Ve sayın Cumhurbaşkanından istirham ediyoruz daha sık gelin ki bunlar çalışsın siz gelmeyince bunlar çalışmıyor biz ise hizmet göremiyoruz.” dedi.