23-Mart-2019 - Cumartesi

Başkan Yıldız’dan Büyük Şanlıurfa Mitingine Çağrı

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız Şanlıurfalı vatandaşları Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla 8 Mart Cuma Günü Saat 14.00’de Abide toplama merkezi yanında yapılacak olan mitinge davet etti.

05-03-2019 12:46

Başkan Yıldız Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı ve Urfalılara hitap edeceği mitinge hemşerilerini davet etti. Başkan Yıldız Erdoğan’ın katılacağı Büyük Şanlıurfa mitingine yoğun katılım beklediğini açıkladı.

Başkan Yıldız yapmış olduğu çağrıda, “Çok değerli Şanlıurfalı hemşerilerim 8 Mart Cuma Günü Saat 14.00’de Abide Toplama Merkezi Yanında,  Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştireceğimiz Büyük Şanlıurfa Mitingine hepinizi davet ediyorum. 2019 Yılını Göbeklitepe Yılı ilan ederek Şanlıurfa’mıza ve hemşerilerimize olan sevdasını ortaya koyan Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a olan sevdamızı bir kez daha coşkulu mitingimizle haykıralım. Bu vesileyle bütün hemşerilerimizi, Cumhur İttifakına gönül vermiş kardeşlerimizi Büyük Şanlıurfa mitingimize davet ediyorum.” Dedi.

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.