Ziyaretle ilgili Şanlıurfa Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada “ Valisi Sayın Salih Ayhan, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Sayın Mustafa Destici ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.

4 Aralık Pazar günü saat 16.00’da Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette Vali Ayhan; konuğunu kültürün ve medeniyetin başkenti Şanlıurfa’da ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek Sn. Destici ile hasbihâl etti.

Genel Başkan Sn. Destici ise Şanlıurfa’da kendisine gösterilen misafirperverlik ve nezaket dolayısıyla Vali Ayhan’a teşekkür etti.Kamuoyuna saygı ile duyurulur.” denildi.

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada ise şu ifadelere yer verildi; “Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, Şanlıurfa İl Başkanı Sabri Cavcı ve parti yöneticileri Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ü makamında ziyaret etti.

AK Parti Şanlıurfa Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı AK Parti Şanlıurfa Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısı

Başkanlık makamında gerçekleşen ziyarette Genel Başkan Destici’ye kentte yapılan ve yapılacak olan projeler hakkında bilgi verildi.  Yaklaşık 1 saat süren ziyaretin ardından Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi şeref defterini imzalayan BBP Genel Başkanı Mustafa Destici; Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarında başarılar diliyorum. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim etsin dedi”