20-Mayıs-2019 - Pazartesi

Beyazgül Pazar Esnafını Ziyaret Etti

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgülve Yönetim Kurulu üyeleri, Yenişehir Mahallesi Pazar yerinde esnaf ve vatandaşlarımızı ziyaret edip, Gönül Belediyeciliği için destek istediler...

03-02-2019 16:37

Başkan adaylarımıza destek olmalarını taleb ettik
Seçim çalışmaları kapsamında Semt Pazarı esnafını ziyaret ederek destek istediklerini belirten AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız, “Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Zeynel Abidin Beyazgül veYönetim Kurulu Üyelerimizle birlikte, Yenişehir Cumartesi Pazarında esnaflarımız ve hemşehrilerimizle bir araya gelip sohbet ettik.Varsa talepleri ve sorunlarını konuştuk. Yapılması gerekenleri not aldık. En önemlisi de 31 Mart seçimlerinde partimize ve Başkan adaylarımıza destek olmalarını taleb ediyoruz” dedi.

Halkımıza efendi değil, hizmetkâr olacağız
AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan adayı Zeynel Abidin Beyazgül de, hizmete talib olduklarını belirterek, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi; şehirlerimizi, insan fıtratına uygun, medeniyet ve kültür değerlerimizle yoğrulmuş daha çok hizmetle donatacağız.Belediye Başkanlarımız, şehir halkına hâkim olma değil hadim olma idrakiyle görevlerini yürütecekler. Bizde aynı doğrultuda ve Cumhurbaşkanımızın Seçim Manifestosunda belirttiği 11 maddeye uygun davranacağız. Halkımıza efendi değil, hizmetkâr olacağız. Bu arada; İl Başkanlığımıza gelip bizleri ziyaret eden Hak Huzur Partisi Genel Başkan Yardımcısı İzzet Karaçalı ve İl Başkanı Hilmi Yolcu ile Yönetim Kurulu Üyelerine teşekkür ederim” diye konuştu.

Cumhurbaşkanımıza inanıyor ve seviyoruz
AK Başkan Bahattin Yıldız ve Büyükşehir Belediyesi AK Başkan adayı Av.Zeynel Abidin Beyazgül’ü semt pazarında aralarında görmekten mutlu olduklarını belirten esnaflar, “Bizler Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a inanıyor ve seviyoruz. Onun gösterdiği her adayı da destekliyoruz. Hele Noter olan Büyükşehir Belediye Başkan adayımız Av. Zeynel Abidin Beyazgül’ü canı gönülden destekleyeceğiz. Allah’ın izniyle 31 Mart günü seçim sandıklarını AK Parti oyları ile dolduracağız” diyerek desteklerinin devam edeceğini belirttiler.


 

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.