Birecik Meslek Yüksek Okulu Yeni Sezon İçin Önemli Kararlar Aldı

Harran Üniversitesi Birecik Meslek Yüksek Okulu önümüzdeki yıl  yüz yüze eğitime geçişte alınacak tedbirler konusunda akademik personelle bir toplantı gerçekleştirdi.

13-06-2021 16:18

Harran Üniversitesi Birecik Meslek Yüksek Yüksekokulu Müdürü Dr. Muhammed Yaşar Dörtbudak başkanlığında gerçekleşen ve tüm akademik personelin katıldığı toplantıda önemli kararlar alındı. Toplantıda, Covid-19 pandemi sürecinde gerçekleştirilen uzaktan eğitim ile ilgili problemler ve verimlilik, yeni dönem hazırlıkları, öğrencilerin staj durumları, yüz yüze eğitime geçişte alınacak tedbirler ve eğitim kalitesinin arttırılması konularında değerlendirmeler yapıldı ve kararlar alındı.

Yapılan değerlendirmeler sonucunda, Harran Üniversitesi Birecik Meslek Yüksek Okulu komisyon başkanları ve üyelerinin yeniden belirlendi.  Ayrıca  “Sosyal Medya Yönetimi” komisyonunun da oluşturulduğu toplantıda yeni komisyon üyelerinin web sayfalarında yayınlanması, her komisyonun ayrı ayrı toplantı yaparak değerlendirme raporu oluşturması ve önümüzdeki eğitim-öğretim yılında yüz yüze eğitime geçilmesi yönünde komisyonların hazırlık yapması kararı alındı.

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.