16-Ekim-2021 - Cumartesi

Bu Özellik Facebook Messenger'da Hayatınızı Kurtaracak!

Whatsapp'a gelen ve kullanıcıların gönderdikleri mesajları geri alabilmesine olanak tanıyan özellik bu kez Facebook Messenger'a geliyor. İşte detaylar!

15-10-2018 10:47

Daha önce Whatsapp'a gelen ve kullanıcıların gönderdikleri mesajları geri alabilmesine olanak tanıyan özellik bu kez Facebook Messenger'a geliyor.
Uzun bir süre önce Facebook Messenger için mesajları geri alma özelliğini sunacağını belirten Facebook, bu özellik ile ilgili daha fazla detay vermemişti ve ne zaman çıkacağını belirtmemişti.
TechCrunch isimli bir internet yayının yaptığı haberle, Facebook Messenger mesajları geri alma özelliğine ait ekran görüntüleri ortaya çıktı.
Bu özellik Facebook Messenger'da hayatınızı kurtaracak!
Android platformu üzerinde çalışan Facebook Messenger uygulamasında gösterilen bu özelliğin ortaya çıkan görüntülerinde özelliğin nasıl kullanılacağı da belli oldu.
Herhangi bir sohbet içerisinde gönderilmiş mesajları düzenlerken, “Mesajı Sil” seçeneğinin hemen üstünde “Mesajı Geri Al” seçeneği görülüyor. Eğer “Mesajı Geri Al” seçeneğine tıklanırsa Facebook Messenger, bunu gerçekten yapıp yapmak istemediğinizi soruyor.
Şu an ortaya çıkan sızıntılara göre henüz test aşamasında olan bu özelliğin son kullanıcıya ne zaman tam bir şekilde ulaşacağı hakkında bir bilgi bulunmuyor. Daha fazla detay geldiği zaman, sizi buradan bilgilendiriyor olacağız. Takipte kalın!

İbrahim COŞKUNER              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.