26-Şubat-2020 - Çarşamba

Büyükşehir Belediyesi Şanlıurfa Amatör Takımlara Sahip Çıktı!

2019-2020 futbol sezonunda mücadele edecek olan Şanlıurfa Amatör takımlarının lige katılım payını Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanacak.

06-09-2019 10:59

Şanlıurfa’da 2019-2020 Futbol sezonunun başlamasına kısa bir zaman kala takımlara Büyükşehir Belediyesinden destek geldi. Yeni sezonda Süper Amatör Lig ve 1. Amatör Ligde mücadele edecek olan takımların katılım payını Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül tarafından ödeneceği açıklandı. Bunun yanı sıra kulüplere malzeme desteği yerine nakdi yardım yapılacağı belirtildi.

Şanlıurfa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mehmet Aktaşoğlu konu ile ilgili yaptığı açıklamada 2019-2020 futbol sezonunda amatörlerin liglere katılım payının Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanacağını söyledi. 

Başkan Aktaşoğlu açıklamasında, "Yeni sezonun başlamasına kısa bir zaman kaldı. Federasyon olarak takımlarımızın rahat bir ortamda ve sorunsuz bir sezon geçirmeleri için yönetimimle beraber çalışmalarımız devam ediyor. Yeni sezonda Süper Amatör ve 1. Amatör kümenin isim sponsorluğu Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılacaktır. Bizlere her zaman maddi ve maevi destekle bulunan başka Büyükşehir Belediye Başkanlığına kulüplerim adına teşekkür ederim. Yeni sezonda bütün takımlarımıza kazasız belasız bir sezon geçirmeleri dileğiyle başarılar dilerim" ifadelerine yer verdi.

1.Amatör küme kura çekimi 10 Eylül Salı günü saat 17:00'da Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül  katılımıyla federasyon binasında yapılacak.

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.