Urfa'nın Eyyübiye ilçesine bağlı Haşimiye Meydanında cami görevlisi olarak çalışan Ömer Ardıç’ın yazdığı şiir ve şarkı sözleri sıra gecelerinde seslendiriliyor

Derdini kederini satırlara şiir ve şarkı sözü olarak döken Ömer Ardıç, yazdığı şiirlerin ve şarkı sözlerinin beğenildiğini ifade etti.
Son 10 yıldan buyana bu şiir ve şarkı sözü yazarlığını yaptığını dile getiren Ömer Ardıç, “Üzüldüğüm için yazıyorum. Şimdiye kadar yazdığım şiir sayısı 60. Şiir ve şarkı sözlerim var.  Sevgiden, yokluktan yazıyorum. 

KİTAP ÇIKARTMAK İSTİYOR AMA MADDİ DURUMU YOK

Bazı sanatçılar ve yazarlar yazdıklarımı görüp tebrik ediyorlar. Bana ‘Sana kitap çıkaralım’ diyorlar. Ama maddi durumum yetersiz olduğu için çıkaramıyorum. Kitap çıkartamadığım için üzülüyorum. Rahmetli Seyfettin Sucu, Kadri Sema Kepekçi, Kazancı Bedih gibi büyük üstatların elinden tutan olmadı. Hep kenarda köşede kaldılar. Biz istiyoruz Urfa’mıza şarkı söyleyenler, şiir okuyanlara bir el atsınlar. Destek olsunlar. Unutulmasınlar. Kıyıda köşede kalmasınlar.

Tatlıses'e, Eski Eşinden “Kara Peçeli” Davası! Tatlıses'e, Eski Eşinden “Kara Peçeli” Davası!

DESTEK BEKLİYOR

Bir şiir ve bir şarkı sözünü yazmam günler bazen aylar alıyor. Bazen gece gündüz yazıyorum.  Büyüklerimizden, ağabeylerimizden destek bekliyorum.” dedi.