Canbeyli, imza gününde okuyucusuyla buluştu

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından, 250 yayın evi ile yaklaşık 200 şair ve yazarın katılımıyla düzenlenen 2. Ulusal Şanlıurfa Kitap Fuarında Şanlıurfalı yazarlar kendilerine ayrılan stantta imza günü düzenliyor.

27-11-2018 14:14

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi tarafından, 250 yayın evi ile yaklaşık 200 şair ve yazarın katılımıyla düzenlenen 2. Ulusal Şanlıurfa Kitap Fuarında Şanlıurfalı yazarlar kendilerine ayrılan stantta imza günü düzenliyor. Şanlıurfalı şair ve yazar Abdullah Canbeyli fuarın 5. Gününde okuyucusu ile buluştu.
Şanlıurfa’da bu yıl ikincisi düzenlenen ve Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en büyük fuarı olma özelliği taşıyan fuarda 250 yayın evi ile yaklaşık 200 şair ve yazar burada okuyucu ile bir araya gelmeye devam edecek.
Urfalı şair ve yazar  Abdullah Canbeyli, Ben Urfa’yım, Bir Ömür ve Benimle Kal adlı şiir kitaplarını standa okurların beğenine sundu. Yazar burada okurlara imza töreni düzenliyor.
Canbeyli açıklamasında, “Bu yıl fuara ilgi oldukça yüksek, özellikle öğrenciler yoğun olarak geliyor. Kitap okuma oranın düşük olduğu ilimizde bu manzaraları görmek bizleri daha da şevklendiriyor” dedi.
 

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.