AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, partisinin HDP ile ilgili görüşmesine ilişkin açıklaması çarpıtanlarla mahkemede hesaplaşacağını açıkladı.

Cevheri “Bu iftirayı sosyal medyadan yapan müfterilerin haberleri teker teker tespit edilip yargıya taşınacak, kazanılan tazminat Mehmetçik Vakfına ve Şehit Aileleri Derneğine bağışlanacaktır. ”dedi.

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Ali Cevheri, sahte hesaplardan kendisine atılan iftiralarla ilgili yaptığı açıklamada “Bir takım sahte hesaplardan söylemekten haya edeceğim iftiraya varan cümleler sarf edilmiştir.

Meral Akşener Ocak Ayında Şanlıurfa’ya Geliyor Meral Akşener Ocak Ayında Şanlıurfa’ya Geliyor

Şehitlerimiz ile teröristleri aynı kefeye koymak hiçbir vicdana sığmayacağı gibi hiçbir basiretli ve sorumluluk sahibi insanın kullanabileceği cümleler değildir.

İftirayı atanlar mahkeme-i kübra da hesap vereceklerdir. Duası bu vatan, bu ülke bu topraklar için gözünü kırpmadan şehit olmak isteyen insana yapılan bu kara iftiralar hangi değer yargısı ile örtüşmekte ve hangi vicdana sığmaktadır. Bu iftirayı sosyal medyadan yapan müfterilerin haberleri teker teker tespit edilip yargıya taşınacak, kazanılan tazminat Mehmetçik Vakfına ve Şehit Aileleri Derneğine bağışlanacaktır.” ifadelerini kullandı.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Abdurahman Kırıkçı da Mehmet Ali Cevheri’ye sahip çıkarak “Milletvekilimiz @malicevheri kendisine ait olmayan cümlelerle itham edilerek bazı mihraklar tarafından bir iftira kampanyasına maruz tutulmuştur. Sayın vekilimizin tüm konuşması aşağıdaki linkte mevcuttur. Müfteri basını şiddetle konuyorum.” İfadelerini kullandı.

ROĞRAMIN TAMAMIMI BU LİNKTE TIKLAYIN