CHP Ceylanpınar İlçe teşkilatında yaşanan Başkan değişimine itiraz eden Fethi Yamaç, ilçede henüz tabelasız bir binada CHP’nin ikinci Parti Binasını Kurdu.

Geçtiğimiz hafta Kayyum iddiasıyla Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Yönetimi Şanlıurfa’da Partisinin “Haliliye- Karaköprü- Suruç- Ceylanpınar ilçe Başkanlarını görevden almış yeni isimler atanmıştı. Atamalara İl ve İlçelerden en büyük tepki Ceylanpınar ilçesinden gelmiş, görevden alınan CHP Ceylanpınar ilçe Başkanı Fethi Yamaç’ın yerine Yusuf Çağra’nın getirilmesine tepki olarak yürüyüş gerçekleştirilmişti.

CHP’li Aziz Aydınlık, Yurtdışı Temaslarının Ayrıntılarını Anlattı CHP’li Aziz Aydınlık, Yurtdışı Temaslarının Ayrıntılarını Anlattı

1 Kasım’dan bu yana Ceylanpınar ilçesinde CHP’lilerin Fethi Yamaç ve Yusuf Çağra için ikiye bölündüğü görüldü. Son olarak ise görevden alınan Fethi Yamaç, ilçede henüz tabelası olmayan özel bir binada CHP’nin siyasetini sürdürmeye başladı. Yaşanan bu olayla Cumhuriyet Halk Partisinin Ceylanpınar İlçesinde 2 Parti Binası oldu.