Dün, yayınladığımız Ceylanpınar’da CHP'nin İki Ayrı Parti Binası Oldu haberinin ardından İlçe Başkanından açıklama geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi Ceylanpınar İlçe Başkanı Yusuf Çağra'dan Parti Binasına ilişkin yaptığı açıklamada: “Eski PTT caddesinde yer alan eski parti binasının fiziki şartları müsait olmadığı için Viranşehir caddesi üzerinde yeni bir yerde hizmet sunacağız” dedi.

CHP’li Aziz Aydınlık, Yurtdışı Temaslarının Ayrıntılarını Anlattı CHP’li Aziz Aydınlık, Yurtdışı Temaslarının Ayrıntılarını Anlattı

DÜN YAYINLANAN HABER

 Geçtiğimiz hafta Kayyum iddiasıyla Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İl Yönetimi Şanlıurfa’da Partisinin “Haliliye- Karaköprü- Suruç- Ceylanpınar ilçe Başkanlarını görevden almış yeni isimler atanmıştı. Atamalara İl ve İlçelerden en büyük tepki Ceylanpınar ilçesinden gelmiş, görevden alınan CHP Ceylanpınar ilçe Başkanı Fethi Yamaç’ın yerine Yusuf Çağra’nın getirilmesine tepki olarak yürüyüş gerçekleştirilmişti.

1 Kasım’dan bu yana Ceylanpınar ilçesinde CHP’lilerin Fethi Yamaç ve Yusuf Çağra için ikiye bölündüğü görüldü. Son olarak ise görevden alınan Fethi Yamaç, ilçede henüz tabelası olmayan özel bir binada CHP’nin siyasetini sürdürmeye başladı. Yaşanan bu olayla Cumhuriyet Halk Partisinin Ceylanpınar İlçesinde 2 Parti Binası oldu.