Abide’deki yol çalışması sebebiyle trafik yoğunluğunun eziyete dönüştüğüne de değinen CHP Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Budak vatandaşların böyle mağdur edilmemesi gerektiğini söyledi.

CHP Şanlıurfa İl Başkanı Ahmet Budak açıklamasını şöyle sürdürdü; “Bugün Şanlıurfa’daki bu ıstırabı Şanlıurfa’nın yerel öneticilerine yetkililerine soruyorum; acaba bugün neden böyle? Şanlıurfa halkı bunu hak ediyor mu..?

 Cumhurbaşkanımız gelip miting yapacak diye 6 ayda bitmeyen yol çalışması 2 günde bitirdiler, yazıklar olsun. Cumhurbaşkanımızın her 6 ayda bir gelmesi mi gerekiyor.  Şanlıurfa’daki yerel yöneticilere sesleniyorum;  Neden bunu yapıyorsunuz..? Yollar kilitlenmiş.

Bu yapılacak bir şey değil. Cumhurbaşkanımız gelebilir. Hepimizin cumhurbaşkanı. Bu yerel yöneticilerin sorunudur. Neden halka bu ıstırabı çektiriyorsunuz? Şanlıurfa esnafı ve halkı 2 gündür perişan durumda.  Urfa’dan Diyarbakır’a, Mardine ve Gaziantep’e giden güzergâhlar kapalı. Yetkilerin buna bir çözüm bulmasını istiyorum.” ( Lütfü AYDIN'ın Haberi)

İbrahim Özkan: Viranşehir, Moğol İstilasından Sonraki En Yıkık Halini Yaşıyor İbrahim Özkan: Viranşehir, Moğol İstilasından Sonraki En Yıkık Halini Yaşıyor