Çocuk Şenliği Etkinliği Düzenlendi

 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla büyükşehir belediyesi tarafından ‘çocuk şenliği’ etkinliği düzenlendi. 

24-04-2019 17:42

Şanlıurfa Büyükşehir Belediyesi, 23 Nisan’da çocuklara yönelik Çocuk Şenliği etkinliği gerçekleştirdi. GAP Vadisi 1. etapta düzenlenen etkinliklerde çocuklara yönelik mini konser düzenledi.. Gerçekleştirilen etkinliklere katılarak çocuklarla ile bir araya gelen Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve eşi Betül Beyazgül çocukların mutluluğuna ortak oldu. 

“Çocuklarımızın mutluluğu için çalışıyoruz” 

Çocukların mutlu gününe ortak olduklarını belirten Beyazgül, "Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan etkinlikler kapsamında çocuklarımız gönüllerince bir gün geçirdiler. Çocuklarımızın güzel bir gün geçirmeleri için çeşitli hediyeler vererek tüm ekip olarak büyük bir çalışma gösterdik. Çocuklarımız için yıl boyunca kesintisiz çalışan İHH ve Ay Işığım Derneklerine teşekkür ediyorum. İnşallah el birliği ile çocuklarımızın mutluluğu için çok çalışacağız. 23 Nisan’ın tüm dünya çocukları için bir mutluluk vesilesi olmasını ve aileleri birlikte tüm yaşam boyunca güzel bir şekilde geçirmelerini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.