Demirkol Öğrencileri Ziyaret Etti

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, gece saat 12’ye kadar hizmet veren Bahçelievler Eğitim ve Gençlik Merkezindeki kütüphanelerde ders çalışan gençlerle bir araya geldi. 

13-03-2019 11:15

Demirkol, gece saat 12’ye kadar hizmet veren Haliliye Belediyesi Bahçelievler Eğitim ve Gençlik Merkezini ziyaret etti. Merkezde bulunan kütüphanelere geçen Demirkol, gece saatlerinde ders çalışan gençlerle bir araya geldi. Gençlerle sohbet ederek, tecrübelerini aktaran Demirkol, gençlerin merak ettiği sorulara da yanıt verdi.


Gençlik milletimizin geleceği
Kendilerine sağlanan imkanlardan dolayı Demirkol’a, öğrenciler hem teşekkür etti hem de hatıra fotoğrafı çektirdi. Ziyareti esnasında açıklama yapan Demirkol, “Gençlik bizim için çok kıymetli ve bu gençlerimiz, ailelerinin umudu, milletimizin geleceği. Haliliye Belediyesine ait Bahçelievler Eğitim ve Gençlik Merkezindeki kütüphanelerimizdeki gençlerimizle birlikteyiz. Bu gençlerimize, yeni yaptığımız Recep Tayyip Erdoğan Gençlik Merkezinin de hayırlı olmasını dilerim. Bu gençlerimiz hem gençlik merkezimize, hem de Haliliye’mize, Şanlıurfa’mıza ve ülkemize sahip çıkacaklar” diye konuştu. 
Daha sonra Demirkol, gençlerle sohbet ettikten sonra merkezden ayrıldı. 
Demirkol Öğrencileri Ziyaret Etti

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.