16-Ekim-2021 - Cumartesi

Demirkol Temizlik İşçileriyle Bayramlaştı

- Demirkol bayram geleneğini devam ettirdi

23-08-2018 17:34

Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol, her bayramda olduğu gibi Kurban Bayramı dolayısıyla temizlik işleri müdürlüğünün atölyesinde temizlik işçileriyle bayramlaştı. 
Her dini bayramda temizlik işleri müdürlüğünün atölyesini ziyaret edip, burada temizlik işçileriyle bayramlaşan Demirkol, Kurban Bayramı’nın üçüncü gününde de geleneği bozmayarak işçilerle bir araya geldi. Bayramın iki günü boyunca sahada yoğun çalışan işçilerin bayramını tebrik edip, gayretli çalışmalarından dolayı da teşekkür eden Demirkol, işçilere şeker ikramında bulundu. 
İşçilerle sohbet ederek, ailelerine selamlar gönderen Demirkol, bayramlaşma programına ilişkin yaptığı açıklamada “Temiz Haliliye dedikten sonra şimdi tertemiz Haliliye hedefimizle temizlik işleri müdürlüğü personellerimiz, bütün sokakları evlerimizin içi gibi tertemiz yapma yönünde çalışmalarını devam ettiriyor. Bütün bayramlarda olduğu gibi bizim olmazsa, olmaz dediğimiz bir hususumuz var. Bütün bayramlarda, temizlik personellerimizin ayaklarına giderek, şantiyelerinde bayramlaşmamızı yapıyoruz. Haliliye Belediyesi olarak başlatmış olduğumuz bu geleneğimizi, bu bayramda da devam ettirdik. Cenab-ı Hakk, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bayramları, hem personelimize ve hem de halkımıza nasip eylesin. Şimdi şehrimizin en büyük temizlik araç filosunu kurduk ve tertemiz Haliliye için çalışıyoruz” diye konuştu. 
Demirkol, açıklamalarının ardından işçilerle sohbet ettikten sonra atölyeden ayrıldı. Atölyedeki bayramlaşma programına işçilerin yanı sıra, Temizlik İşleri Müdürü Mehmet Dişli, kontrol şefleri, bölge şefleri de katıldı. 

İbrahim COŞKUNER              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.