Şanlıurfa'nın Eyyübiye ilçesi Devlet hastanesi önünde en son yaşlı bir adam yolun karşısına geçmek isterken sürücüsünün çarparak kaçtığı kazada ağır yaralı olarak kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. Yaşanan kazanın ardından DEVA Partisi Hastane önünde kazalara dikkat çekerek üst yapılması için çağrıda bulundu.

 ÜST GEÇİT ŞART!

Deva Partisi Ş.Urfa İl Başkanlığı Eyyubiye Devlet Hastanesinin önünde üst geçit ihtiyacını bu sefer caddeye yazarak dile getirdi. Mavi Yelekliler adına il başkanı Tüysüz yaptığı açıklamada; “ Daha önce bu caddenin yetersiz aydınlatma, üst geçit yetersizliği nedeniyle her gün binlerce hasta ve refakatçi ölümle burun buruna geliyor hemen hemen her hafta maddi hasarlı, yaralamalı, ölümlü kazalar oluyor. Sözlerimizin bir tesiri yok bu nedenle yazarak sesleniyoruz ÜST GEÇİT ŞART! Sizin reklama israfa verdiğinizin çeyreği ile üst geçit yapılırdı. Cumhurbaşkanını karşılamak için verdiğiniz reklam paralarının 10’da biri ile bu şehrin tüm gerekli üst geçitleri yapılırdı. Daha dün yaşlı bir bir amca yine burada kazada can verdi. Bir insan yaşamının üst geçit kadar da mı değeri yok? Bir kez daha ve yazarak diyoruz ki buraya ertelemeden ötelemeden hemen derhal üst geçit şart!” dedi.

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Kırıkçı; Kesinlikle ve Kesinlikle Omuzlarınız Düşmesin AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Kırıkçı; Kesinlikle ve Kesinlikle Omuzlarınız Düşmesin