DEVA Partisi İstanbul Sarıyer İlçe Başkanı Av. Bilal Çelik, İstanbul´da faaliyet gösteren Şanlıurfalı dernek temsilcilerini ziyaret etti.

Demokrasi ve Atılım (DEVA) Partisi Ali Babacan’ın talimatıyla, partinin 81 il teşkilatı, İstanbul’daki hemşeri derneklerine geçtiğimiz günlerde ziyaret gerçekleştirdi. 

Ziyarette, DEVA Partisi Genel Merkez Teşkilat İşleri Başkan Yardımcısı Şanlıurfalı Essum Aslan, DEVA Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Av. Ahmet Tüysüz, DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Şanlıurfalı Av. Bilal Çelik ve çok sayıda partili katıldı.

İstanbul’un Urfalı DEVA’ları ! 

CHP'de Devir Teslim Sonrası Ziyaretler Başladı CHP'de Devir Teslim Sonrası Ziyaretler Başladı

Hemşeri derneklerinin kentin kültürel mozaiğini oluşturduğunu dile getiren DEVA Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Av. Bilal Çelik, “Bu dernekler vasıtasıyla kentte çok farklı kültürlerin bir arada kardeşçe yaşama imkânı elde ediyor. Hemşehri dernekleri ile iletişimimizi artırmayı ve sorunlarını ortadan kaldırmak için çalışmayı sürdüreceğiz” dedi.

deva-2

Bu arada Deva Partisi Şişli İlçe Başkanı Şanlıurfalı Av. Benan Şenbayram, Deva Partisi Sarıyer İlçe Başkanı Şanlıurfalı Av.Bilal Çelik ve Deva Partisi Kongre Delegesi Şanlıurfalı Adem Atmani, Deva Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Avukat Ahmet Tüysüz,  Deva Partisi İstanbul İl Başkanlığını da ziyaret ederek İl Başkanı Dr. Erhan Erol ile bir süre görüşüp istişarelerde bulundu.