Şanlıurfa’da bazı ailelerde Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’a olan sevgi evlatlarından da öte. "Erdoğan olmazsa ülke elden gider. Namus elden gider. " diyen de var.

Bazı anneler ve babalar arasında “Eğer benim oğlum yada kızım Erdoğan’a oy vermezse evlatlıktan redderim.” diyenler bile var.

Bunlardan biri bugün Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün dezavantajlı mahallerde ev ziyaretleri sırasında yaşandı.

"ERDOĞAN OLMAZSA ÜLKE ELDEN GİDER. NAMUS ELDEN GİDER"

Hafta sonlarını rutin bir şekilde ev ziyaretlerine ayıran Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül, bugün bir aileye konuk oldu. Sohbet dönüp dolaşıp 2023 genel seçimlerine gelince 70 yaşın üstünde olduğu tahmin edilen evin büyük annesi yarı Türkçe yarı da Kürtçe olarak “Eğer benim oğlum seçimlerde Erdoğan’a oy vermezse onu evlatlıktan redderim. Erdoğan olmazsa ülke elden gider. Namus elden gider. Suriyelilerin halini gördük.” dedi.

BAŞKAN BEYAZGÜL: TEYZELERİMİZİN AMCALARIMIZIN DİLİNDE VE DUASINDA CUMHURBAŞKANIMIZ VAR

O ziyaret esnasındaki  görüntüleri sosyal medya hesabından paylaşan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül “Hane ziyaretlerimizde sık sık karşılaştığımız manzaralardan birini sizinle paylaşmak istedim.

Vekil Yıldız, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar'ı Urfa'ya Davet Etti Vekil Yıldız, KKTC Cumhurbaşkanı Tatar'ı Urfa'ya Davet Etti

Teyzelerimizin, amcalarımızın dilinde ve duasında Cumhurbaşkanımız Sayın @RTErdogan var. Şanlıurfa hazır hedef 2023 inşallah.” İfadelerini kullandı
 işte o video