Ekinci'den Cafer Hakkında Suç Duyurusu

Şanlıurfa Belediyesi eski meclis üyesi Mehmet Cafer, sosyal medya hesabı üzerinden Eyyübiye Belediyesi ile ilgili yaptığı paylaşımlardan dolayı mahkemelik oldu.

24-09-2018 12:58

Şanlıurfa Belediyesi eski meclis üyesi Mehmet Cafer, sosyal medya hesabı üzerinden Eyyübiye Belediyesi'ne hedef alarak
, "Eyyübiye Belediyesi ile ilgili herkesim aynı fikirde. Vali, başsavcı, hakim, müftü, emniyet müdürü, bürokrat, müdür, hoca, işçi, memur, esnaf, siyasetçi, zengin, fakir. Hasılı Urfa’da yaşayan herkes EyyübiyeBelediyesinde yolsuzluklar usulsüzlükler had safhada doğru ve düzgün bir işlem yapılmadığı ortak kânaat.! Sağır sultanın duydu ama AKP genel merkezi duymuyor ve işlem yapmıyor.!" ifadeleriyle usulsüzlük iddialarında bulundu.

Mehmet Cafer’in iddiaları üzerine Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, harekete geçerek mahkemeye başvurdu. Eyyübiye Belediye Başkanı Mehmet Ekinci, Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulundu. Olay yaratan söz konusu paylaşım ile belediye ve belediye başkanının kişilik haklarını zedeleyen ifadeler kullanıldığı belirtilerek; vali, başsavcı, emniyet müdürüne de açıkça suç isnat edildiği de belirtildi.

İbrahim COŞKUNER              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.