16-Ocak-2021 - Cumartesi

Erdoğan, Seçimi Tekrar Kazanacağız

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, partisinin Kırşehir, Kırıkkale, Yozgat ve Sivas'taki kongrelerine canlı bağlantıyla katıldı.

13-01-2021 20:06

Erdoğan yaptığı konuşmada  “2023 seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak hem mecliste ezici çoğunlukla temsil edileceğiz hem de Cumhurbaşkanlığı seçimini tekrar kazanacağız. "dedi.

Türkiye’de siyaseti rekabetle izah edilemeyecek sınırların dışına çıkartan bir anlayışla karşı karşı olduklarının altını çizen Erdoğan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na da yüklendi. Erdoğan, " Bunlar alıştılar darbecilerden, vesayetçilerden, cuntacılardan cumhurbaşkanı seçmeye. Bu kişinin kürsüde ettiği her laf Allah'ın verdiği havayı boşa tüketmektir. İsraf, her konuda olduğu gibi bu konuda da haramdır."ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Radyo Televizyon Gazetecileri Derneği 2019 Yılı Medya Oscar Ödülleri Töreni'nde yaptığı konuşmada ise "Gezi olaylarından başlayarak bugüne kadar sosyal medya şirketlerinin birçok keyfiliğine maruz kaldık. Kendilerini hukukun üstünde gören sosyal medya şirketlerinin baskılarına boyun eğmeyeceğiz"dedi.

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.