Essum Aslan'dan Odalara Ziyaret

Essum Saatçi Aslan Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret ederek oda başkanı Şefik Bakay ile fikir alışverişinde bulundu.

27-02-2019 11:20

Saadet Partisi Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkan Adayı Essum Saatçi Aslan, seçim çalışmalarına aralıksız bir şekilde devam ediyor. Seçim çalışmaları kapsamında çalmadık kapı bırakmayan Aslan, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Şefik Bakay, Şanlıurfa Ticaret ve Sanayi Odası Başkan Yardımcısı Kadir Kılıçoğlu’nu makamında ziyaret ederek projelerini anlattı. Bakay, Aslan’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek başarılar diledi.
Vatandaşın Teveccühü İle Karşılanıyor

‘Karaköprü’ye kadın eli değecek’ şiarı ile seçim çalışmalarını sürdüren Essum Saatçi Aslan, mahalle mahalle, sokak sokak, kapı kapı dolaşıp projelerini Şanlıurfalı vatandaşlara anlatıyor. Gittiği her yerde vatandaşların teveccühü ile karşılaşan Aslan, Karaköprü’nün şimdiden kararını verdiğini ve değişim seslerinin yükselmeye başladığını söyledi.
Bütün Hazırlıklarımız Tamamlandı
31 Mart sonrası Karaköprü’nün yeni bir güne uyanacağını belirten Essum Saatçi Aslan, “Karaköprümüz bembeyaz bir sayfa ile yoluna devam edecek, geleceğe daha sağlam projeler ve emin adımlarla yürüyecek. Bu anlamda bütün hazırlıklarımızı tamamladık. İnşallah 31 mart akşamı sandıklar açıldığında Karaköprü emin ellere geçecek ve hak ettiği yere gelecektir” diye konuştu.
Essum Aslan'dan Odalara Ziyaret

 

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.