Essum Aslan Ziyaretlerini Sürdürüyor

Essum Saatçi Aslan, katıldığı ev toplantısında vatandaşlardan tam not aldı. Ev toplantına katılan vatandaşlar, “Bizler de artık Essum hanıma ‘başkan’ diyebiliriz.” dedi.

02-03-2019 14:30

Önceki akşam Karaköprü’de bir sitenin sakinleri sosyal medya üzerinden Saadet Partisi (SP) Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkan Adayı Essum Saatçi Aslan’ı çaya davet etti. Site sakinlerinin bu davetini geri çevirmeyen Aslan, Saadet Partisi Şanlıurfa İl Başkanı Niyazi Yanmaz ile birlikte davete icabet etti. Burada site sakinlerine projeleri hakkında bilgi veren Aslan, ardından bir başka ev toplantısına katılmak üzere oradan ayrıldı.
Urfa evladı olduğunu kanıtladı
Adaylık sürecinin başlamasından bu yana gece gündüz demeden çalışmalarına devam eden Aslan, sosyal medya üzerinden gelen davetleri de geri çevirmeyerek tam anlamıyla bir Şanlıurfa evladı olduğunu ortaya koyuyor. Özellikle kadınlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılanan Aslan, “Karaköprü Belediyesine kadın eli değecek” diyerek kadınların yönetimde ve idari birimlerde söz sahibi olmasının önemine dikkat çekti.
Projelerini anlatarak destek istedi
Karaköprü’de hayata geçirmek istediği projeleri site sakinlerine anlatan Aslan, “Kadın erkek, genç yaşlı herkes bu projelerimizin hayata geçmesiyle birlikte Karaköprü’de rahat bir nefes alabilecek. Çocuklarıyla birlikte akşam gezintiye çıkmak isteyen Karaköprülü vatandaşlarımız kendi ilçesi sınırlarında kuracağımız çarşılarda zaman geçirebilecek.” dedi.
Vatandaşla iç içe başkan geliyor
Site sakinleri ise davetlerini geri çevirmeyip kendilerine misafir olan Aslan’a teşekkür ederek, “Bizler Essum Hanım gibi sürekli vatandaşların içerisinde olan bir belediye başkanını özledik. Essum hanım bize bu hissi gerçekten yaşattı. Bizler de artık Essum hanıma ‘başkan’ diyebiliriz” diyerek desteklerini sundu.

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.