Essum Saatçi Kanaat Önderleri İle Buluştu

Saadet Partisi Karaköprü İlçesi Belediye Başkan Adayı Essum Saatçi Aslan Karaköprü’nün artık değişim istediğini söyledi.

26-02-2019 21:26

31 Mart yerel seçimlerinde Saadet Partisi Karaköprü Belediye Başkan Adayı olarak yarışan Essum Saatçi Aslan, kanaat önderleri ve muhtarlar ile bir araya gelerek fikir alışverişinde bulundu. Şanlıurfa’nın değişen ve gelişen yüzü Karaköprü’nün layık olduğu hizmetlere kavuşması için aday olduğunu vurgulayan Aslan, kanaat önderlerinden destek sözü aldı.
Karaköprülüler değişim istiyor
Şanlıurfa’da kadın aday olarak öne çıkan ve ‘Karaköprü’ye kadın eli değecek’ sloganı ile çalışmalarına devam eden Essum Saatçi Aslan, daha güzel yarınlar ve daha güzel Karaköprü için çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmıyor. Çalışmalar kapsamında kanaat önderlerini ziyaret eden Aslan, projelerini anlatarak destek istedi. Kanaat önderleri Aslan’a artık değişim istediklerini aktararak desteklerini sundu.
Halk belediyeciliği temelli çalışacağız
Kanaat önderleriyle fikir alışverişi yapılmasının önemine de değinen Aslan, “Kanaat önderleri ve muhtarlarımız ilçemizin birer değeridir. Bugün bu değerlerimizle ilçemiz adına neler yapabileceğimizi konuştuk. Projelerimizi ve neler yapabileceğimizi anlattık, İnşallah 31 Mart’ta zaferle çıktığımızda belediyemizi halk belediyesi çizgisinde hep beraber yöneterek hizmet edeceğiz.” dedi.

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.