Son yıllarda evin havasını temizleyen bitkiler popüler oldu.Yatak odasından banyoya kadar yeşil bitki görmek mümkün. İşte evin havasını temizleyen 3 bitki..

Son yıllarda evin havasıtemizleyen bitkiler popüler oldu. Yatak odasından banyoya kadar evde yeşil bitki görmek mümkün. İşte evin havasını temizleyen 3 bitki…

Bazı bitkiler evdeki kirli havayı uzaklaştırıyor. Bu yüzden son yıllarda neredeyse her evde yeşil bitki var. Bakımı kolay ve masrafsız olan oksijen saçan bitkileri bir araya getirdik.

ODALARIN HAVASINI TEMİZLEYEN BİTKİLER

Aloe Vera: Cilt güzelliğine olan faydasıyla bilinen aloe vera odanın havasını temizleyen bitkiler arasında yer alıyor. Yatak odasında ya da salonda aloe veraya yer açın.

Gözden kaçırmayın

Dünyanın En İyi Kadın Doğumcuları Şanlıurfa'da Dünyanın En İyi Kadın Doğumcuları Şanlıurfa'da

Şans bambusu: Son zamanlarda çok popüler olan şans bambusu kirli havayı absorbe etme konusunda uzman. Kim bilir belki de evlerde bu kadar yayılmasının sebebi budur.

Paşa kılıcı: Bakımı kolay olan paşa kılıcı serin ve ışık bir yerde olursa gece boyunca oksijen salgılar ve odadaki kirli havayı uzaklaştırır. Toksinleri ortamdan uzaklaştırır.