Şanlıurfa' da Eyyubiye Belediyesi, gelen talepler doğrultusunda Aile Otaklarında yeni düzenlemeler yaptı

Belediyecilik hizmetlerinde halkın katılımını esas alan anlayışıyla dikkat çeken Eyyubiye Belediyesi, gelen talepler doğrultusunda Aile Otaklarında yeni düzenlemeler yaptı.

Şanlıurfa merkez Eyyubiye ilçesinde vatandaşların ailece gidebileceği, dinlenip eğlenebileceği mekânlar kazandırmaya devam eden Eyyubiye Belediyesi, Batıkent Mahallesi TOKİ konutları bölgesinde ve Halepli bahçe Kurtuluş Parkı’nda yer alan aile otaklarında yeni düzenlemeler yaptı.

Aile Otaklarının bulundukları mekânla bütünleşik olmasına özen gösteren Eyyubiye Belediyesi, otaklara gelen ailelerin çocuklarının güvenliği için talep ettiği çevre düzenlemelerini tamamlayarak, daha güvenli hale getirdi. Yeşillendirme ve aydınlatması eskisinden daha iyi hale getirilen otaklar, gelecek hafta misafirlerini ağırlamaya hazırlanıyor.

Her iki aile otağında yapılan düzenlemeleri yerinde inceleyen Eyyubiye Belediye Başkanı Mehmet Kuş, geçen yıl hizmete sunulan aile otağında binlerce ailenin misafir edildiğini ve memnuniyetlerini dile getirdiklerini hatırlattı.

Başkan Mehmet Kuş, Batıkent Mahallesi’nin sosyal donatı ihtiyacını karşılamak amacıyla oluşturdukları Aile Otağına çocuklarıyla gelen ailelerin talepleri üzerine çevre düzenlemeleri gerçekleştirerek daha güvenli hale getirdiklerini ve önümüzdeki hafta hizmete açacaklarını söyledi.

Başkan Kuş, Eyyubiye yeni bir aile otağı daha kazandırmak için de yer tespiti çalışmalarına başladıklarını dile getirdi.

Gözden kaçırmayın

Trafo Hırsızı Suçüstü Yakalandı Trafo Hırsızı Suçüstü Yakalandı

İşletmesi Eyyubiye Belediyesi tarafından yapılan aile otakları, birinci sınıf kafeteryaları aratmayan konforlu kapalı alanı, yeşillikler içerisindeki bahçeleri ile halka sağlıklı ve ekonomik hizmet sunuyor.