02-Aralık-2021 - Perşembe

Falling Stars akımı sosyal medyayı sallıyor!

Kısa bir süre önce ortaya çıkan ve sosyal medyayı sallayan Falling Star yani Kayan Yıldızlar akımı Türkiye'ye de sıçradı. Birçok ünlü bu akımı takip eden paylaşımlar yapıyor.

18-09-2018 10:54

Sosyal medyada zaman zaman ortaya çıkan çeşitli akımlar dünya çapında takip ediliyor. Bunlardan biri de Falling Stars ismiyle bugünlerde sosyal medyanın ana gündemi oldu. Bu akımı Türkiye'de ilk başlatan isim ise Seda Sayan oldu.
Falling Stars akımı sosyal medyayı sallıyor
Bu akımı Türkiye'ye getiren ve yaygınlaştıran isim ise Seda Sayan oldu. Bir Simit Sarayıönünde yaptığı paylaşım ile sosyal medyanın gündemi haline gelen Falling Star akımı ünlü ya da ünsüz birçok kişi tarafından kullanılmaya başlandı.
Genelde yere düşmüş biri ve etrafında ona ait eşyaların bulunduğu fotoğraflarla yapılan paylaşımlar sosyal medyada binlerce kişi tarafından yapılmaya başlandı. İlk olarak DJ Smash‘ın özel jetinden inerken kendini yere atmasıyla başlayan bu akım, kısa süre içinde ünlü Hollywood yıldızları tarafından benimsendi.
Lena Perminova ve Natasha Poly gibi yıldız isimlerin katılımıyla popüler hale gelen akım, Türkiye’de de Seda Sayan’ın paylaşımıyla bir anda patladı. İşte Türkiye ve dünyadan #fallingstars paylaşımları!

İbrahim COŞKUNER              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.