'Fincanın Etrafı Yeşil’i Birde Urfalı Savcıdan Dinleyin

Şanlıurfalı Ozan Reşat vurdu sazın teline, İstanbul Cumhuriyet Savcısı İbrahim Çiçek söyledi. Dinleyenler “Savcı beyin sesi de çok güzelmiş” dedi

28-07-2021 16:53

Yazarlık yönüyle de son yıllarda dikkatleri üzerine çeken ve Osmanlı Sadrazamı Mahmut Şevket Paşa'nın, 1913'te karanlık bir suikasta kurban gitmesini hukukçu titizliğiyle 12 yıl boyunca araştırarak kitaplaştıran İstanbul Cumhuriyet Savcısı İbrahim Çiçek, memleketi Urfa'da hasret gideriyor.

Şanlıurfa Çamlıdereli olan İstanbul Cumhuriyet Savcısı İbrahim Çiçek, adli tatil dolayısıyla bulunduğu memleketinde Ozan Reşat ile birlikte Celal Güzelses’in güzel bir parçası olan “Fincanın Etrafı Yeşil” şarkısını söyledi. Şanlıurfalı Ozan Reşat daha çok saz çaldı, şarkıyı savcı İbrahim Çiçek söyledi. Sesinin tonu, rengiyle dinleyenleri mest eden İstanbul Cumhuriyet Savcısı İbrahim Çiçek, genel olarak oluşan “Urfalıların Sesi Güzeldir” kanısını adeta doğruladı.

Savcı Çiçek'in söylediği şarkının videosunu izleyip dinleyen Avukat Hayati Şahin, "Yeni sezon İbo Show konuğu olarak teşrif edersiniz artık Savcı Bey" esprisni yapınca  Savcı Çiçek de aynı esprili bir dille  "Süzünü aldık ama kıskanıp şimdi caymazlar inşallah " diyerek cevap verdi.

İşte Savcı İbrahim Çiçek’ten “Fincanın Etrafı Yeşil” Şarkısı

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.