16-Ocak-2021 - Cumartesi

Galatasaray'da Fatih Terim Krizi!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Kulüpler Birliği arasında yapılan değerlendirme toplantısı çıkışında Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz, Fatih hakkında sorulan sorulara kısa bir cevap verdi.

13-01-2021 22:42

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Fatih Terim'le aralarında yaşanan sorunları basın toplantısında anlatacak. Mustafa Cengiz, 14 Ocak Perşembe günü saat 14.00'te medya mensuplarının karşısına çıkacak. Yeni Malatyaspor maçı sonrasında Fatih Terim'in yaptığı açıklamalarda yönetimle iplerin kopma noktasına geldiği görüldü. Bu gelişmeler neticesinde başkan Mustafa Cengiz, basın toplantısı düzenleme kararı aldı.

 Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) ile Kulüpler Birliği arasında yapılan değerlendirme toplantısı çıkışında Galatasaray başkanı Mustafa Cengiz yaptığı açıklamada "Fatih Terim bizim önemli bir değerimiz. Fatih hocamızla yola devam ediyoruz." dedi. Ancak daha sonra kulislerden edinilen bilgilere göre transfer krizinin devam ettiği ve anlaşma sağlanmassa Terim ile yolların ayrılabileceği konuşuluyor. Terim ile ilgili son karar yarın ki basın toplantısında açıklığa kavuşacak. 

İbrahim COŞKUNER              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.