27-Ekim-2021 - Çarşamba

Gaziantep'ten Siverek'e Bir Destek Daha

Siverek'e daha önce de yardım desteğinde bulunan Gaziantep Büyükşehir Belediyesi, bir türlü yapılamayan ofis park için devreye girdi.

28-09-2021 17:42

Siverek Belediyesi, Toprak Mahsulleri Ofisi (TMO ) olarak kullanılan alanda 2018 yılında yapılan park çalışmaları tamamlanamayınca, yüklenici firma ile mahkemelik olmuştu. Daha sonra yeniden çalışmaların başlayacağı duyuruldu ancak, Ofis Park yapımı yine tamamlanamadı. Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Ofis Park'ın yapımı için devreye girdi. Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ile Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak arasında Ofis Park'ın yapımı için protokol imzalandı.

SİVEREK BELEDİYESİ'NDEN TEŞEKKÜR

Konu ile ilgili resmi sosyal medya hesabından açıklama yapan Siverek Belediyesi; "Şehrimizde yapılacak olan Ofis Park'ın yapımı için Gazinantep Büyükşehir Belediyesi ve Belediyemiz arasında protokol imzalandı. İhale süreci başladı ve parkın yapımına başlıyoruz. Ofis Park yapımı için Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı ve Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Fatma Şahin'e desteklerinden dolayı teşekkür ediyoruz" ifadelerine yer verdi. 

İbrahim COŞKUNER              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.