12-Haziran-2021 - Cumartesi

Gaziantep Yapar Urfa Bakar!

Şanlıurfa’da belediyelerden esnafa her hangi bir destek görülmezken , Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in esnafa yaptığı destekler Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ın desteklerine yetişmek üzere.

06-05-2021 15:49

“Mansur Yavaş Yaparda, Ekrem İmamoğlu Yapar da Fatma Şahin Yapamaz mı?” yorumlarına neden olan Şanlıurfa’nın komşu ili Gaziantep’te, Tam Kapanma döneminde esnafa ile vatandaşlara maddi yardımlar “Bravo Fatma Şahin” dedirtiyor.

FATMA ŞAHİN BAKIN NE YARDIMLAR VE DESTEKLER YAPMIŞ

Fatma Şahin, Tam Kapanmadan dolayı Gaziantep’teki 10 milyon TL'yi aşan destekler açıklamasının ardından şimdi de Anneler Gününde Gaziantep’teki bütün çiçekçilerdeki çiçekleri satın aldı ve annelere göndermek için hazırlık yapıyor. Fatma Şahin’inin yaptıkları bunlarla da sınırlı değil. Ayakkabı üreticilerinin ellerinde kalan ayakkabıları satın alarak Ramazan Bayramı vesilesiyle ihtiyaç sahibi ailelere dağıtmaya başladı. Düğün salonu çalışanlarına, Düğün fotoğrafçılarına ayni ve nakdi yardımlar yapacaklarını da anlatan Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in, seyyar satıcılara da ayni ve nakdi yardım yapmaya başladıklarını söyledi. Pazarcılara da para yardımı, bayram öncesi işleri aksayan halı yıkayıcılara para yardımı, bayram öncesi evlere temizliğe giden kadınlara da para yardımı yaptıklarını açıkladı.

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.