AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, seçim çalışması startını Urfa’da değil Bursa’da verdi ve tarım işçilerini ziyaret edip taleplerini dinledi.

Son günlerde tarım işçilerine AK Parti Şanlıurfa Milletvekillerinin ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül’ün ziyaret etmesi genel merkez talimatıyla söz konusu ziyaretlerin yapıldığı şeklinde yorumlandı.

Birkaç gün öncede AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Suruçlu İbrahim Halil Yıldız tarım işçilerini ziyaret edip birlikte çapa yapmıştı.
Bugün ise AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, Bursa İnegöl’de mevsimlik tarım işçilerini çadırlarında ziyaret etti.

AK Parti Urfa Milletvekilinden Dikkat Çeken At Yarışı Paylaşımı  AK Parti Urfa Milletvekilinden Dikkat Çeken At Yarışı Paylaşımı 

İnegöl’ün Kurşunlu, Çiftçi, Hasanpaşa, Mesudiye, Çeltikçi ve Cerrah Köylerinde mevsimlik tarım işçileriyle bir araya gelerek sorunlarını dinleyen Halil Özcan “ Taleplerini yerinde dinledik. Bizleri gönül güzelliği ve güler yüzleri ile karşılayan emekçi kardeşlerime teşekkür ediyorum.” dedi.