GAP’ta Kuraklık Çanları Çalmaya Başladı! Hububatta Büyük Tehlike!  GAP’ta Kuraklık Çanları Çalmaya Başladı! Hububatta Büyük Tehlike! 

Toplumsal fayda ve farkındalık oluşturmak amacıyla Turkcell çalışanlarından oluşan Turkcell Gönüllüleri, 2022 yılında huzurevi ziyaretlerinden doğaya desteğe, savaş mağdurlarından engelli bireylere kadar pek çok farklı alanda hayata dokunmaya devam ediyor. Turkcell Grup çalışanlarının bağışlarıyla faaliyetlerini sürdüren gönüllüler; toplumsal ve çevresel konularda proje geliştirmeye meraklı, teknolojiyi kullanan katılımcıların gönüllülük esasına dayalı sosyal fayda projeleri yürütüyor.

Gönüllüler, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı iş birliğiyle 2021’de başlatılan Dijital Bahar projesi kapsamında Dijital Bahar teknoloji salonu açılışına katıldı. Turkcell Gönüllüleri, Osmaniye Özden Huzurevi sakinlerini ziyaret ederek hediyeler takdim etti. Huzurevi sakinlerine Dijital Bahar odası aplikasyonlarını tanıtma ve deneyimlemede destek olundu.

Şanlıurfa’nın Harran ilçesi Yukarıyarımca İlköğretim Okulu 1’inci sınıf öğrencilerine kaynak kitap ve kırtasiye malzemesi desteği yapıldı. Gönüllüler, yılın son etkinliği olan 22 Aralık’ta Beykoz Belediyesi Hayvan Barınma ve Rehabilitasyon Merkezi’ne 40 gönüllünün ziyaretiyle mama bağışı yapacak.