Harran Belediyesi Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatlarıyla rutin hala getirdiği kilitli parke bakım ve onarım çalışmaları aralıksız bir şekilde devam ediyor. 

Gözden kaçırmayın

Çöl Kobrası Şanlıurfa'da Ortaya Çıktı Çöl Kobrası Şanlıurfa'da Ortaya Çıktı

Harran Belediyesi ekipleri, Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz’un talimatlarıyla tarih ve turizm kenti olan ilçede rutin hala getirdiği temizlik çalışmalarına dört koldan devam ederken, kilitli parke bakım ve onarım çalışmaları da aralıksız bir şekilde devam ediyor. 

Tertemiz bir Harran hedefiyle tarih ve turizm kentinde temizlik çalışmalarına ayrı bir önem verdiklerinin altını çizen Harran Belediye Başkanı Mahmut Özyavuz, “İlçemizde sürdürdüğümüz sağlıklı ve kesintisiz içme suyu hat döşeme çalışmaları devam ederken, bu çalışmaların getirdiği toz ve toprak sonrası temizlik çalışmalarımıza daha da ağırlık verdik.

İçme suyu hat döşeme çalışmalarımızın tamamlanmasıyla birlikte üst yapıda bozulan yerlerin de onarımını süratle tamamlama gayreti içerisindeyiz. Rutin hale getirdiğimiz temizlik çalışmalarımız ana caddelerimiz ve ara sokaklarımızda devam ediyor. Hedefimiz, her yönüyle ön plana çıkan güzel bir Harran.” ifadelerini kullandı.

Başkanı Özyavuz; Açıklamalarının devamında Harran’ımızın ihtiyacı olan her alanda yoğun çalışmalarımız devam etmektedir. "Gayret bizden, tevfik Mevla’dan, takdir hizmetlerin en güzeline layık Harran halkımızdandır.’’

Bir yandan Sağlıklı ve kesintisiz içme suyu hat döşeme çalışmalarımızın tamamlandığı cadde ve sokaklarımızda deforme olan üst yapı bakım-onarım çalışmalarımıza devam ediyor, diğer bir yandan ilçemiz genelinde temizlik çalışmalarımızı aksatmadan sürdürüyoruz. Gönül verdiğimiz Harran'ımızın gelişimi için her daim çalışmaya devam edeceğiz. İfadelerini kullandı.