27-Ekim-2021 - Çarşamba

HRÜ'den Büyük Sağlık Devrimi

Harran Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Bünyesinde 5 adet daha ameliyathane odası hizmete açtı.

02-10-2018 10:12

Hizmete açıldığı günden bu güne sürekli hizmet kalitesini artırmayı amaçlayan Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi 01.10.2018 tarihi itibariyle ameliyathane salonlarına son teknolojik cihazlarla donatılan 5 adet ameliyat odasını daha hizmete açmıştır. Bugün itibariyle hastane ameliyathanesinde 17, tüp bebek merkezinde 1 ve göz servisinde 1 olmak üzere toplam 19 ameliyathane odası ile hizmet sunmaktadır.

Ayrıca EMAR çekim alanı, taş kırma merkezi,  anjiografi, endoskopi ve EBUS ünitelerinde olmak üzere toplamda 5 adet ameliyathane dışı anestezi alanlarında da hizmet verilmektedir. Harran Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Mehmet Akif ALTAY Şanlıurfa ve bölge şehirlerine daha iyi hizmet vermek için bugünden sonra da yatırımların ve gelişmelerin devam edeceğini belirterek kendilerine destek olan tüm yöneticilere ve vatandaşlara teşekkürlerini iletti.
 

İbrahim COŞKUNER              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.
erol
ameliyatı oda yapmıyor, doktor yapıyor.doktorlar kaçıyor Urfadan. 50 odalı ameliyathane yapsan ne olacak