Şanlıurfa’nın Viranşehir İlçesinin tanınmış ailelerinden kanaat önderi ve Hamidiye alayları komutanı İbrahim Paşa’nın torunu İbrahim Halil Keleşabdioğlu’na Atatürkçü Düşünce Derneği’nin(ADD) rozeti takıldı.

Atatürkçü Düşünce Derneği Şanlıurfa Başkanı Ramazan İmren, bugün Viranşahir’de 2 dönem belediye başkanlığı yapan İbrahim Halil Keleşabdioğlu’nu ziyaret etti.

Şanlıurfa’nın Neyi  Meşhur Şanlıurfa’nın Neyi  Meşhur

Viranşehir’de partiler üstü bir konumu bulunan İbrahim Halil Keleşabdioğlu’na Atatürkçü Düşünce Derneği rozetini takan Ramazan İmren “ Bu gün Viranşehir kanaat önderlerinden eski Viranşehir Belediye Başkanı Sayın İbrahim Halil Keleşabdioğlu'nun misafiri olduk. Atatürkçü Düşünce Derneği rozetimizi kendisine takdim ettik. Göstermiş olduğu misafir perverliğinden dolayı kendisine çok teşekkür ederiz.” dedi.

2016 yılı öncesine kadar bir süre Viranşehir’den uzak kalan ve bir ameliyatta geçiren İbrahim Halil Keleşabdioğlu Viranşehir’e geri dönmüş yaklaşık 2 bin kişilik bir grup tarafından ilçe girişinde Muhtar Tesislerinde kurban kesilerek ve zılgıtlar eşliğinde coşku ile karşılanmıştı