İbrahim Tatlıses’e Tepki Yağdı

Şarkıcı Oğuz Yılmaz’ın hayatını kaybetmesinin ardından İbrahim Tatlıses’in programında yaşananlar gündem oldu.

21-05-2021 08:33

Oğuz Yılmaz’ın ölümü sonrası eski görüntüler gündem oldu. Yılmaz’ın İbrahim Tatlıses’e küs gitmesi konuşurken Tatlıses’ten paylaşım gecikmedi.
Oğuz Yılmaz İbrahim Tatlıses tartışması yıllar sonra yeniden gündeme geldi.

Ölüm haberiyle sevenlerini yasa boğan Oğuz Yılmaz yıllar önce İbrahim Tatlıses’in programına konuk olmuştu. Tatlıses daha önce de çoğu kez programına davet ettiği Oğuz Yılmaz’ı ilk kez çağırmış gibi alaycı şekilde ”Bent Deresi’nde dinledim çağırdım” diyerek davet etmişti. Bu sözler ünlü türkücüyü üzmüştü.

Üslubunu bozmadan Tatlıses’e neden böyle bir anonsta bulunduğunu soran Oğuz Yılmaz’a İbrahim Tatlıses tehditler savurmuştu. Söylemezsem Olmaz sunucuları bu anları hatırlatıp İbrahim Tatlıses’i eleştirdi. 

İBRAHİM TATLISES’TEN PAYLAŞIM

İbrahim Tatlıses ise bu görüntüler yeniden gündem olurken bir paylaşım yaptı. Tatlıses paylaşımda “Ankara’nın yetiştirdiği nadir sanatçılarımızdan Oğuz Yılmaz kardeşime ALLAH’tan rahmet ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı diliyorum. Mekanı Cennet Olsun İnşALLAH” yazdı.
Tatlıses’in bu paylaşımına yorum yağdı. Çoğu takipçi “Küs gitti” yazarken çoğu takipçi ise “Kendi programında rezil etmiştin” dedi.
 

Urfadasın Haber              

YORUM YAZ
BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR
Okur yorumları, kişilerin kendi görüşleridir. Bu yorumlardan
Şanlıurfa Haberleri, Güncel Haber sitesi, Urfadasın sorumlu değildir.
Sevilay Önder
Bu adam zaten küs gidenlerin hesabını nasıl verecek bilemiyorum.kibir her tarafı..