İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in 2 Eylül’de Urfa’ya geleceği bildirildi. Akşener’in 3 Eylül’de de Urfa'da olacağı ve programının yoğun olacağı öğrenildi

DOĞU VE GÜNEYDOĞU İL VE İLÇE BAŞKANLRI TOPLANTISI URFA’DA YAPACAK

İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı urfadasın haber sitesine yaptığı açıklamada, “Genel Başkanımız Meral Akşener 2 Eylül’de Şanlıurfa’da olacak. Hava yolu ile Gaziantep’e inecek. Gaziantep’ten de karayolu ile Şanlıurfa’ya gelecek. Genel Başkanımızı Otoban Gişelerinde karşılayacağız. Urfa’ya ulaştığında bir süre dinlenecek. Daha sonra Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nin İl ve İlçe Başkanlarıyla toplantı yapacak. Toplantımız Nevali Otel’de olacak.” dedi.

81 İlin AK Parti İl Başkanı Genel Merkezde Toplandı 81 İlin AK Parti İl Başkanı Genel Merkezde Toplandı

GÜNEYDOĞU’DAN ÖNEMLİ AŞİRETLERİNİN İYİ PARTİYE KATILIYOR

Şanlıurfa başta olmak üzere Güneydoğu’da önemli aşiretlerin önemli isimlerinin de İYİ Parti’ye katılım töreni olacağını belirten İYİ Parti Şanlıurfa İl Başkanı Mehmet Fedai Çakmaklı,  “Genel Başkanımız Meral Akşener, Şanlıurfa başta olmak üzere Güneydoğunun bir çok ilinde toplumda büyük karşılığı olan isimlere partimizin rozetlerini takacak. Bu isimleri şuan vermek istemiyorum. Sürpriz olsun. Sürprizi bozulmasın.” ifadelerini kullandı.